Trasa biegu MBS2018 (15.12.2018)

Trasa Małej Bałtyckiej Sztafety przebiega wzdłuż wybrzeża plażą od Latarni Morskiej w Rozewiu do Latarni Morskiej w Jastarni. Dla uczestników, którzy wybrali bieg sztafetowy trasa podzielona jest na dwie części. Zmian biegaczy w Sztafecie nastąpi na plaży w miejscowości Chałupy, w pobliżu wejścia na plażę koło stacji PKP. Miejsce zmiany sztafety będzie oznaczone.

Poniżej znajdują się mapki z oznaczonymi poszczególnymi odcinkami trasy MBS2018.

   


Trasa biegu BS2018 (14-17.06.2018)

Trasa przebiega wzdłuż wybrzeża polskiego do latarni morskiej w Krynicy Morskiej do latarni morskiej w Świnoujściu. Trasa podzielona jest na 15 głównych odcinków sztafety. Główne odcinki trasy przebiegają wzdłuż wybrzeża pomiędzy latarniami morskimi.

Najdłuższy odcinek wynosi 73,5 km a najkrótszy 10 km. Każdy z głównych odcinków zostanie podzielony na krótsze odcinki zmian sztafety. Obecnie w przygotowaniu jest interaktywna mapa całej trasy Bałtyckiej Sztafety 2018 z podziałem na etapy. Jest to tylko przykładowa trasa, która ze względu na zamknięte obszary, miejsca niedozwolone dla ruchu pieszego, rezerwaty przyrody i Parki Narodowe i wszędzie tam gdzie nie otrzymaliśmy zgody na wstęp a także ze względu na  miejsca niebezpieczne i zagrażające w jakimkolwiek stopniu biegaczom może ulec zmianie. Trasa będzie weryfikowana na bieżąco w trakcie trwania biegu.

Planowaną, przewidywaną trasę można podejrzeć poniżej.

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram