Dane Kontaktowe

poczta@baltyckasztafeta.pl
tel. 509331903
tel. 508202249

Uwaga!
Jeżeli interesuje Panią/Pana udział w Małej Bałtyckiej Sztafecie proszę w formularzu obok podać dane:
1. Wybrany rodzaj biegu (Bieg Sztafetowy 2 x 13,5 km, Bieg Rozewie-Jastarnia 27km)
2. Nazwisko i imię
3. Nazwisko i imię drugiej osoby w sztafecie (w przypadku wyboru Biegu Sztafetowego)
4. Rok urodzenia
5. Miasto
6. Klub
7. Rozmiar koszulki
Oddzielnym mailem na adres poczta@baltyckasztafeta.pl proszę podesłać dowód dokonania wpłaty (scan, foto, pdf ) na cel charytatywny podając imię i nazwisko osoby wpłacającej z dopiskiem Mała Bałtycka Sztafeta
UWAGA!!!
Wszystkie osoby startujące w biegu sztafetowym muszą dokonać zapisu osobiście.
Dokonując zapisu zgadzasz się ujawnienie powyższych danych na stronie internetowej w tabelach Lista Startowa. Jeżeli nie wyrażasz zgody proszę nie dokonywać zapisu.

Informujemy, że przesłane podczas zgłoszenia dane osobowe przechowywane są tylko i wyłącznie w celu organizacji Małej Bałtyckiej Sztafety 2018. Zapewniamy, że dane osobowe przekazane nam przez użytkownika za pośrednictwem strony internetowej lub drogą elektroniczną są bezpieczne. Zobowiązujemy się do ochrony sfery prywatnej  i poufnego traktowania danych osobowych. Przekazane nam dane osobowe gromadzimy i archiwizujemy tylko do czasu zakończenia wszystkich imprez związanych z Małą Bałtycką Sztafetą 2018, chyba że osoba przesyłająca te dane, skorzysta wcześniej  z prawa do ich sprostowania, usunięcia lub zablokowania, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.  
Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram